Pátek 8. prosince 2023, svátek má Květoslava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 8. prosince 2023 Květoslava

Až Fantomas sundá masku Prymulovu.

16. 10. 2020 13:33:23
Kdo ještě nedávno věřil vládě, už nevěří. Kdo ještě nedávno nevěřil konspiračním teoriím, už jim začíná věřit. Divíte se, soudruzi? Já ne.

Tak blázinec pokračuje. Titulky deníků už začínají připomínat propagandu z komunismu. Vše založeno na číslech "pozitivních" testů /když máte test 4x po sobě pozitivní, zobrazujete se ve vládní statistice mimochodem jako 4 nově testovaní pozitivní. Když na něj nepřijdete, i když jste objednaní, přijde vám sms o tom, že jste pozitivní !/. Nemocnicím kolaps zatím nehrozí a obsazenost je v normě /říkají nyní hoši na TK/. Ale všude horor, napětí, vyvolávání strachu, projev jak v krematoriu, už i články o nedostatku potravinové banky... A foto statistiky úmrtí na chřipku před pár lety zveřejněné nyní v České televizi zakážeme. A toho Šmuclera umlčíme a zdiskreditujeme, jeho nemocnici prověříme a hned o tom napíšeme. A krevní testy se dělat nebudou /krevní sérologický test je jediným způsobem, jak ověřit přítomnost jakéhokoli typu viru a reakce lidského autoimunitního systému na něj/. A mrtví se spalovat budou muset.

Děláte si srandu, soudruzi? Vyvoláváte sami záměrně paniku? Proč raději neuklidňujete obyvatele a nechystáte zemi pečlivě na vámi predikované hororové varianty, místo abyste je křičeli do světa s opakovaným "kdyby, pokud, jestli, mohlo by" ?

Když slyším Fantomase Prymulu, chce se mi zvracet. "Nepochybně. Je pravdou. Nálož v populaci. Opatření výrazně tvrdší." Všechny programově denně děsíte. Přesné statistiky tajíte. Koncepci nemáte. Počet zemřelých výlučně na covid Ministerstvo neví a takovou statistiku prý nevede. Poslali jste chudáky zdravotníky domů do povinných karantén a teď strašíte jejich nedostatkem. Do této situace jste je ale dostali vy sami! Zvýšil se zásadně počet sebevražd. Zvýšil se zásadně počet úmrtí / a ne s covidem/ starých obyvatel sociálních ústavů. Osamělých, vystrašených a zoufalých.

Ale aspoň něco pozitivního, ať nekončím špatně. "STANE SE TO, ČEMU VĚŘÍME". Tak mysleme na to, co chceme, aby bylo, ne na to, co nechceme, aby bylo." To je asi nejdůležitější. Už si chystám klíče... Fakt jo...

Jedině že by nakonec Fantomas sundal masku Prymulovu a hluboce se zasmál a řekl: "Byla to jen hra s čísly. A vy jste na ni skočili. A vyděsili se...Chachacha."

A kdo se vyděsí, je nemocný hned. Corona necorona ...

" Vládní opatření, která znovu ochromila celou zemi, vznikala na poslední chvíli. Při pondělním zasedání kabinetu se ukázalo, že panují zcela rozdílné názory, jak nyní postupovat. Ministr Prymula prosazoval zákaz vycházení po desáté hodině večer. To ale většina ministrů striktně odmítala....Jan Hamáček podle zdrojů z vlády rozčileně konstatoval, že kabinet vypadá jako parta amatérů."

https://neovlivni.cz/jak-to-probihalo-na-vlade-kdyz-znovu-zavrela-zemi/?fbclid=IwAR1OeG9HZbc0mFvjOHTbliAI10Xrb2xBLJfdQfAZs7gfR1HmH5M2h6U2TDA

"Přestaňme testovat. V tu chvíli covid zmizí ze světa a nikdo o něm nebude vědět. Odkážeme koronavirus na to místo, kam patří – na místo jednoho z mnoha virů, nějak, neznámo jak (protože k čemu to vědět u tak banální záležitosti) nakažlivých, možná přenášejících něco, co u někoho nebude jen banální (to ale spousta i jiných nemoci – pro většinu neškodná, pro někoho tak úplně ne). Ale epidemiologicky je to bezvýznamnější nežli chřipka (přestanou-li se sčítat hrušky s jablky). A podle toho stačí s ním zacházet - čili ještě méně úzkostlivě a opatrně, nežli každý rok s chřipkou. A naše zdravotnictví si s ním také tak poradí – neméně tak dobře, jako rok co rok s chřipkou"

https://neviditelnypes.lidovky.cz/.../koronavirus-maji-ta...

Rok 2020 je až na 20. místě v žebříčku vážnosti všech příčin nadměrných úmrtí za posledních 21 let.

Autor: Renata Bernardi | pátek 16.10.2020 13:33 | karma článku: 36.99 | přečteno: 2184x

Další články blogera

Renata Bernardi

PRO TOHO, KDO UŽ SE NEMŮŽE DÍVAT NA TELEVIZI

Koho už nebaví dívat se na televizi, máme zábavnou TV pro sledování z Facebooku. Nenáléváme vám informace do hlavy bez zpětné vazby, ale společně komentujeme a komunikujeme.

15.4.2021 v 10:17 | Karma článku: 12.22 | Přečteno: 2350 |

Další články z rubriky Liberec

Jiří Stehlík

Chalupaření a kšeft - aneb "kdo dlouho líhá ten houby mívá" 2.část

Dnes o začátcích chalupaření v pohraničí, které opuštěné objekty doslova zachránilo a čím se vzdálenosti za rekreací překonávali .

27.12.2022 v 23:40 | Karma článku: 10.77 | Přečteno: 254 | Diskuse

Jiří Stehlík

chalupaření a kšeft - aneb "kdo dlouho líha ten houby mívá" 1.

Povídání o tom, jak to je ,ale hlavně o tom jak to bylo a jak se žije a jak se žilo co moje paměť sahá. Nejsem sice kmet věkem, padesát let mám za pár, ale hodně toho pamatuju mnohé pro zasmání,ale i pro poučení a rád se podělím.

27.12.2022 v 9:06 | Karma článku: 9.35 | Přečteno: 231 | Diskuse

Jitka Gotterová

Žij a nech žít

Jsem úplně zděšena jak mnohdy zcela nechutnými způsoby se vzájemně lidé napadají. Jedno z jakých příčin.

27.10.2021 v 9:20 | Karma článku: 29.49 | Přečteno: 885 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Co se to děje v Černém moři ? Lidé na pláži i přírodní katastrofa.

Někdo se asi zbláznil.Tisíce vojáků na desítkách lodí tam hrají podivnou hru.Válečné vybavení mají určitě Rusové. Musí to tak být,protože se jedná o celé Rusko. A naši určitě nemají jen špuntovky na cvičení a pochodují v podpalubí

5.7.2021 v 11:25 | Karma článku: 24.37 | Přečteno: 924 | Diskuse
Počet článků 23 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1960

S neutuchající láskou k životu a situacím, které přináší, zírám na tento svět a zapisuji příběhy, které se staly mně nebo mým přátelům. Miluju život, radost a kreativitu. Po mnoha povoláních, která byla vždy mou láskou /historička umění, novinářka, reportérka, kojící matka, majitelka alternativního centra, stavitelka přírodního domu..../ jsem se odstěhovala do divočiny za Brnem, kde píšu tyto řádky za štěkotu lišek a vytí šakalů. Přátelím se s divokými zvířaty a nekonečně obdivuji přírodu a harmonii v ní. Ukazujeme cesty, jak stavět jednoduché přírodní domovy a šťastně žít v zahradách. 

Vydané e-booky:

"Pelíšky aneb Příběh domečku u lesa"  o cestě z města a stavbě přírodního domu/

"Příběh lišky z Pelíšků" je unikátní video-kniha příběhů zachráněné liščí rodiny a přátelství s divokými zvířaty

https://www.pelisky.org/shop .

Další budou "Vzpomínky na zlaté devadesátky". 

 

 

e mail: bernardi.renata@seznam.cz

 

Vyhráli čtvrt miliardy ve sportce, roky se schovávají. Radost nikdy nepřišla, říkají

Premium Na těle má vytetovaných šest čísel. 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Jsou to čísla, která jemu a jeho manželce přinesla 250 milionů...

Zemřela slovenská zpěvačka Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara

Ve věku 43 let zemřela na Floridě slovenská zpěvačka Barbara Haščáková z pěveckého dua MC Erik & Barbara, které se v...

České croblihy končí. Špatné rozhodnutí srazilo pekárně vaz

Pekárna Oh Deer Bakery, kterou v roce 2017 otevřel Lukáš Vašek, v polovině prosince zavírá své provozy v Praze. Důvodem...

StarDance opustil cukrář Josef Maršálek. V děkovné řeči padla peprná slova

Osmé kolo StarDance bylo posledním pro cukráře Josefa Maršálka a Adrianu Maškovou. V rozstřelu byli s kajakářem...

Nádor ho připravil o část úst, teď Kvasnička míří do Událostí. Výzvu přijímám, říká

Moderátor Josef Kvasnička (51) v minulosti kvůli zhoubnému nádoru v čelisti přišel o čtvrtinu úst a zubů a musel se...